ua

Продукція

ПОРТЛАНДЦЕМЕНТ CEM-I 42,5R ПЦ І – 500

25 кг +/–2%

Загальнобудівельний Портландцемент CEM-I 42,5R ПЦ І – 500 застосовується для виробництва:

  • бетонів у промисловому та приватному будівництві;
  • різноманітних будівельних сумішей;
  • модульних бетонних та залізобетонних виробів для використання у промисловому та приватному будівництві;
  • монолітних конструкцій;
  • силікатних та вапняно-цементних виробів.

Цемент марки Портландцемент CEM-I 42,5R ПЦ І – 500 використовується у виробництві капітальних бетонних і залізобетонних конструкцій в промисловому будівництві, в якому встановлені високі вимоги до технічних факторів: водостійкість, довговічність, морозостійкість. Цемент цієї марки крім цього ефективний в процесі виконання аварійних ремонтних та відновлювальних робіт в зв'язку з високою початковою міцністю бетону.

СТАРТОВА ШТУКАТУРКА WHITE GYPS

25 кг +/–0,3

Суха штукатурна суміш на основі гіпсового в’язучого з перлітовою добавкою WHITE GYPS застосовується для високоякісного штукатурення стін і стель.

Завдяки своїй хімічній структурі WHITE GYPS запобігає появі бактерій, цвіті та грибів. Має вогнезахисну властивість, теплу пористу структуру і відчутний звукопоглинаючий ефект. Цей будівельний матеріал з низькою теплопровідність, він збалансовує вологість навколишнього середовища і створює комфортний внутрішній простір. Тривалість життєздатності розчину дозволяє його легко та безвідходно застосовувати.

Рекомендована середня товщина шару за одне нанесення 10-20 мм. Мінімальна товщин а шару 4 мм, максимальна – 50 мм. Витрати сухої суміші із розрахунку 8,5-9,5 кг на 1 м2 поверхні при товщині шару 10 мм.

СУПЕРФІНІШНА ШПАКЛІВКА WHITE GYPS

25 кг +/–0,3

Суперфінішна шпаклівка WHITE GYPS застосовується для високоякісного шпаклювання стін та стель. Завдяки своїй хімічній структурі WHITE GYPS запобігає появі бактерій, цвіті та грибів.

Унікальна структура зернистості формує гладку глянцеву поверхню. Цей будівельний матеріал дозволяє виправляти дефекти штукатурки, лагодити тріщини, формувати глянцеву поверхню, реалізувати творчі задуми в обробці поверхні. Він збалансовує вологість навколишнього середовища і створює комфортний внутрішній простір. Має привабливий білий колір шпаклівки сприяє заощадженню витрат фарби при подальших малярних роботах.

Рекомендована товщина шару за одне нанесення 0,5-3 мм.

МАШИННА ШТУКАТУРКА WHITE GYPS
PRO 7.5

25 кг +/–0,3

Суха штукатурна суміш для машинного нанесення на основі гіпсового в’язучого з перлітовою добавкою WHITE GYPS PRO 7.5 застосовується для високоякісного штукатурення стін механізованим способом.

Завдяки наукоємній розробці хімічної структури машинна штукатурка WHITE GYPS PRO 7.5 відрізняється надзвичайно низькою витратою матеріалу: 7-7,5 кг на м2 при товщині шару 10мм. Один мішок 25 кг машинної штукатурки WHITE GYPS PRO 7.5 вистачає на площу, традиційно на яку використовують 30 кг гіпсової суміші. Утворена поверхня легко глянцюється та не потребує фінішного шпаклювання. В результаті штукатурення утворюється гладка біла стіна з легким жовтуватим відтінком. Білий колір штукатурки сприяє заощадженню витрат фарби при подальших малярних роботах.

Рекомендована середня товщина шару за одне нанесення 8-15 мм. Мінімальна товщина шару 5мм, максимальна 50 мм. Витрати сухої суміші із розрахунку 7-7,5 кг на 1 м2 поверхні при товщині шару 10 мм. 1 мішок 25 кг вистачає приблизно на 3,5 м2 +/- 0,25 м2 поверхні.