ua

Переваги

 
50-РІЧНІ ТРАДИЦІЇ ЯКОСТІ
 
МІЖНАРОДНИЙ РІВЕНЬ
 
ВЕЛИКІ ПАРТІЇ ПРОДУКЦІЇ
 
ВИКОНАННЯ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ
 
ЧЛЕНСТВО В THE WALL UKRAINE

Принципи діяльності компанії Forbuild високо оцінені ринком, що підтверджено членством компанії в Будівельній бізнес організації «The WALL Ukraine». Компанія гарантує високу якість послуг, тому що цінує співпрацю зі своїми клієнтами та партнерами.

50-РІЧНІ ТРАДИЦІЇ ЯКОСТІ: Стабільність високої якості продукції відповідно стандартам ДСТУ Б – EN – 197 – 1:2015, ДСТУ Б В2.7.–46:2010, ISO 9001, ISO 14001 та EN 13279-1. Основним видом діяльності FORBUILD є постачання продукції у великих обсягах для юридичних осіб, в тому числі найбільших забудовників країни. Також постачається фасований цемент, гіпс та сіль для роздрібного покупця.

ВИКОНАННЯ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ: навіть у найвищий сезон, завдяки професійно розвиненій системі логістики на підприємстві, компанія FORBUILD дотримується своїх принципів та правил і забезпечує своїх партнерів продукцією згідно взятих зобов’язань.

МІЖНАРОДНИЙ РІВЕНЬ: Компанія має міжнародні контракти з країнами Європи, Близького Сходу, Середньої Азії, Північної та Південної Америк, Далекого Сходу.

ВЕЛИКІ ПАРТІЇ ПРОДУКЦІЇ: компанії FORBUILD на своєму складі завжди має великий запас продукції. Продукція постійно оновлюється, через високий оборот цементу у будівельній галузі, завдяки активній діяльності на ринку України.